Kiralık Refrakter Mikseri / Mortar Mixer for Rent

Refrakter mikserleri, refrakter karışıtırıcılar, harç karıştırıcılar, refrakter harç mikserleri veya refrakter harç karıştırıcılar, sektördeki refrakter malzeme üreticilerine, refrakter tuğla ve beton üreticilerine özel imal edilmektedir. Mevcut bulunan refrakter üretim tesislerine veya yeni üretime geçecek tesislere uygun ihtiyaç profili tasarlanıp, imal edilir. Kullanım yerine göre çeşitli özelliklerde ve kapasitelerde olan refrakter mikserleri, üreticinin reçetesine uygun hammaddeleri karıştırarak homojen bir yapıya gelmesini sağlamaktadır. Islak veya kuru refrakter malzeme çeşitlerini, aynı zamanda da düzensiz şekil ve boyutlardaki refrakter malzemeleri karıştırırlar.

Refrakter Mikserlerinin bakımı aksatılmaması gerektiği gibi çokta kolay ve güvenli bir şekilde temizliği tamamlanabilmektedir. Refrakter malzeme homojen bir yapıya geldikten sonra mikser içinde bekletilmemelidir çünkü harç her saniye daha sert bir kıvama gelecek ve refrakter mikserini tekrar devreye almak hem makineye zarar verecektir hem de malzemeyi mikserden boşaltmak zorlaşacaktır. Karışım tamamlanıp harç boşaltıldıktan sonra öncelikle makine elektriği devre dışı bırakılmalı ve mikser kazan tabanı ve duvarları tazyikli su ile yıkanmalıdır. Uzun yıllar güvenli bir kullanım için bunun gibi kullanıcı dostu bilgiler dikkate alınmalıdır.

Şirin Makina, 2021 yılı itibariyle müşterilerine kiralık refrakter mikser hizmeti verebilmektedir. Mevcutta bulunan Şirin Makina imali harç mikserlerini müşterilerinin hizmetine günlük kiralayabilmektedir. Kiralık harç mikseri hizmeti ile refrakter üreticileri, günlük ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilir, işi bittikten sonra geri iade edebilir ve yalnızca kullandığı gün kadar ücretini ödeyebilir.

Makine satın alımına ihtiyaç duymayan firmalar için oluşturulan kiralama sistemi ile ilgili daha fazla bilgi-fiyat-destek için bizi arayabilir veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

———————————————————————————————————————————————————–

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir